درباره ما

خرید اینترنتی به شما این امکان را می دهد تا در هر ساعتی از شبانه روز که مایل باشید و فرصتش را بیابید خرید تان را انجام دهید.بدون نگرانی از ساعت کاری فروشگاه، دوری مسیر، ترافیک، پیدا کردن جای پارک ماشین و بدون خجالت اینکه بخواهید قیمت تک تک اجناس فروشگاه و مشخصاتشان را بدانید یا بخواهید با قیمت یا مدلهای فروشگاه های دیگر مقایسه کنید و از نظرات دیگر مشتریان درباره محصول مورد نظر مطلع شوید. به خصوص در این روزها که مجبورید به خاطر سلامتی خود و عزیزانتان کمتر از منزل خارج شوید بهتر است تا حد امکان خرید هایتان را به صورت اینترنتی انجام دهید.
البته در فروشگاه لیو علاوه بر فروش اینترنتی فروش حضوری نیز به قوت خود باقی است. لیو یک فروشگاه کیف و کفش زنانه است که طیف وسیعی از مدلها را در محصولات خود گنجانده تا پاسخگوی سلیقه متنوع شما عزیزان باشد. محصولات لیو از مرغوبترین و با کیفیت ترین مواد اولیه (شامل رویه کفش ها زیره و کفی های طبی و چرم و یراق آلات مورد استفاده در کیف ها) تولید می شود.
احترام به مشتری، اخلاق‌مداری، قیمت مناسب و رقابتی، صداقت، استفاده از بهترین مواد اولیه و کیفیت بالا، به کارگیری پرسنل خلاق و جوان، تنوع در مدل ها و تعامل با مشتریان را کلید موفقیت مان در دستیابی به رضایت مشتریان وفادار مان می دانیم که باعث شد لیو به سرعت جایگاهی که سزاوارش است را در بازار کیف و کفش به دست بیاورد.
لیو خود تولید کننده تمام محصولاتی است که برای فروش عرضه می دارد که این امر موجب گشته چندین نیروی جوان در کارگاه های لیو مشغول به کار باشند و سال گذشته رادیو ایران در مصاحبه ای با مدیریت مجموعه، ایشان را به عنوان کارآفرین خاص معرفی نمایند.
ارسال سفارش به سراسر ایران امکان پذیر است و چنانچه تولید کنندگان یا عرضه کنندگان عزیز مایل به دریافت نمایندگی لیو یا همکاری با این مجموعه باشند در صورت داشتن شرایط لازم و پایبندی به اصول کاری ما که با نظارت مدیریت مجموعه انجام می شود می توانند جهت مشاوره و هماهنگی با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۹۳۴۰۹۴ در تماس باشند.